Computer

Něco málo o pčítačích této generace a generace před 15 ti lety

Novinky

Novinky
Je tu nová sekce
ve které můžete stáhnout
nejnovější
ovladače grafik
ATI Radeon,
a Ge Force
Dále je tu sekce download
ve které je spousty
utilit a menších prográmků

ICQ 281-143-637

Počasí

Vyhledávač

S e z n a m
napiš slovo a zmačkni ENTR!!

Vaše IP Adresa

RSS

RSS

Z diskuze...

Řada 7000

ATI Radeon 7000

ATI Radeon 7000

ATI 7000.jpg

Radeon 7000 byl zaměřen na náročnější použití v 2D i 3D aplikacích. Je vybaven paměťmi DDR. Má v sobě technologií pro zobrazení na dvou monitorech, což ocenili uživatelé, kterým je plocha jednoho monitoru příliš malá. Kromě klasického analogového CRT výstupu podporuje i digitální DVI a analogový video výstup.
Zaměření na 3D hry prozrazují funkce, kterými Radeon 7000 disponuje. PIXEL TAPESTRY jednotka vykresluje scény. Každá z renderovacích pipeline je vybavena třemi texturovacími jednotkami, což umožňuje na pixel aplikovat až tři textury v jednom cyklu. Stihne vykreslit až 1,6 miliard texelů za sekundu, samozřejmě v 32-bitových barvách. Paměťovou sběrnici a zbytečné výpočty šetří HYPER Z technologie, která zajišťuje vykreslování jen těch částí scény, které jsou viditelné. Umí množství funkcí pro 3D zobrazení: multitexturing, bilineární i trilineární filtrování, full screen anti-aliasing, komprimované textury (DXCT), mip-mapping, Z-buffering, Emboss, Dot Product 3, Environment bump mapping. V 3D (hrách) zvládne rozlišení až 1920x1200 v 32-bitových barvách.
Ale na své si přišli i fanoušci multimedií. Technologii umožňující použít dva monitory ATI nazývá HYDRAVISION. Kombinovat lze různé typy monitorů (CRT, DVI, TV) podle toho, co umožňují výstupní konektory na kartě. O kvalitní DVD přehrávání se stará technologie VIDEO IMMERSION.

Technické specifikace
---------------
* Rychlost grafického čipu [MHz]: 166
* Chlazení: Pasivní
* Typ grafické paměti: DDR
* Šířka paměťové sběrnice [bit]: 64
* Velikost grafické paměti [MB]: 64
* Rychlost sběrnice: PCI
* Rychlost grafických pamětí [MHz]: 166

 
Doufám,že se Vám stránky budou libit a opět zavýtáte prozkoumat co je nového.