Computer

Něco málo o pčítačích této generace a generace před 15 ti lety

Novinky

Novinky
Je tu nová sekce
ve které můžete stáhnout
nejnovější
ovladače grafik
ATI Radeon,
a Ge Force
Dále je tu sekce download
ve které je spousty
utilit a menších prográmků

ICQ 281-143-637

Počasí

Vyhledávač

S e z n a m
napiš slovo a zmačkni ENTR!!

Vaše IP Adresa

RSS

RSS

Z diskuze...

Utility

pozn.zip, (417.81kB)

Prostě blbdeníček

Prográmek Poznámky umožňuje vkládat nové poznámky do stromové struktury složek, pro každou složku lze nastavit vlastní ikonu, kódovat poznámky heslem, tisknout, vyhledávat v aktuální poznámce, ale i ve všech poznámkách najednou (včetně operátorů AND, OR, NOT), změnu kódování češtiny, minimalizace do SysTraye, záložky, podpora RFT (různé styly písma), ale i čistý text a mnoho dalších pozitivních vlastností.

siw.exe, (1.27MB)

Info utilita

Potřebuje vědět o svém PC vše, použijte SIW. SIW vám zobrazí kompletní info. o vašem PC.

Vše co se týká hardwaru i softwaru, operačního systému, rychlosti CPU, nainstalovaných .dll knihoven, kodeků atd. Navíc umožňuje jednoduché pozorování sítě tj. zjistí vaši IP adresu a další užitečné věci.

passw.exe, (170.06kB)

Utilita, která vám zjistí hesla schovaná za hvězdičkami

Pokud si u nějakého často používaného hesla odškrtnete, aby si je systém zapamatoval a automaticky vyplňoval, máte absolutní jistotu, že jej zapomenete. A jak ho později zjistit, když se Vám všude vyplňuje pouze jako ****** ?

Ati.exe, (1.3MB)

Taktovací utilita pro grafické karty ATI

Program umožňuje bez omezení taktovat. Nabízí možnost nalezení maximálního taktu jádra a pamětí překladem do Direct3D okna a skenování výstupu pro vizuální artefakty.
Umožňuje hlídání teploty a regulaci otáček ventilátoru (na podporovaných kartách)

hd.exe, (627.62kB)

Testování a zjišťování informací o pevném disku

Nástroj na monitorování vašeho disku. Pomocí tohoto programu zjistíte veškeré informace o vašich discích. Utilita obsahuje i testovací část, kde můžete porovnávat výkon vašeho disku s jinými. Program testuje přístupovou dobu a přenosovou rychlost HDD a využití procesoru.

memory.zip, (584.45kB)

Defragmentace a uvolňování paměti

Utilita sloužící pro optimalizaci práce operační paměti. Dokáže ji defragmentovat a uvolňovat již nepoužívané paměťové bloky.

super.zip, (196.77kB)

Skenování win portů

SuperScan je silný TPC port scaner, který obsahuje doplňkové varianty sítových nástrojů jako jsou ping, HTTP Head, WHOIS, a mnoho dalších. S programem lze skenovat rozsah IP adres, zadaných z textového souboru nebo z klávesnice.

benchmarx.zip, (669.25kB)

Přehled o systému

Aplikace pro kompaktní přehled o systému. Zjistíte tak kompletní informace o vašem hardwaru (základní deska, síťové karty, grafická karta, pevné disky atd.), operačním systému atd. Aplikace navíc obsahuje testovací (benchmark) nástroj na ověření správného chodu systému a hardwaru.

Setup.exe, (4.68MB)

Optimalizace procesoru

Tento prográmek slouží pro dvoujádrové procesory.Některé hry dělané na jednojádrový procesor můžou jet 2x rychleji,stačí tento prográmek a problém je vyřešen.

cpuz.exe, (1.39MB)

Detailní informace sestavy

Šikovná utilita, která dokáže zjistit a vypsat detailní informace o procesoru a operační paměti počítače. Tyto informace lze exportovat do HTML souboru. Program se nemusí instalovat.

 
Doufám,že se Vám stránky budou libit a opět zavýtáte prozkoumat co je nového.