Computer

Něco málo o pčítačích této generace a generace před 15 ti lety

Novinky

Novinky
Je tu nová sekce
ve které můžete stáhnout
nejnovější
ovladače grafik
ATI Radeon,
a Ge Force
Dále je tu sekce download
ve které je spousty
utilit a menších prográmků

ICQ 281-143-637

Počasí

Vyhledávač

S e z n a m
napiš slovo a zmačkni ENTR!!

Vaše IP Adresa

RSS

RSS

Z diskuze...

Úprava fotek

image to avi.zip, (1.3MB)

Video z fotek

ImageToAVI je program pro vytvoření videa z obrázků (BMP, JPEG a GIF) ve formátu AVI, které si pak můžete také vypálit na DVD.

light artist.exe, (2.73MB)

Editace fotek

Program pro editaci vašich fotek. Pomůže vám vložit do fotek realistické osvícení, nebo naopak ztmavení, zkrátka takovou úpravu jakou budete potřebovat. Z takřka nepovedeného obrázku dokážete díky tomuto programu vytvořit obrázek prvotřídní kvality.

picasa.exe, (5.82MB)

Úprava

Při prvním spuštění máte na výběr, zda do aplikace natáhnout informace o všech fotografiích a obrázcích na vašem disku nebo zda proskenovat jen vámi vybrané adresáře. Picasa umožňuje nastavit sledování jednotlivých adresářů na změny, takže pak máte vždy k dispozici aktuální stav. Program umí spolupracovat i s digitálními fotoaparáty a naimportovat pořízené snímky přímo z nich.

prsetup.exe, (674.97kB)

Hromadná úprava fotek

Jednoduchý nástroj pro změna velikosti obrázků a digitálních fotografií. Program je vhodný zejména pro tvorbu náhledů např. na webové stránky atd.

pf-setup-en.exe, (1.61MB)

Úprava fotek

PhotoFiltre je program pro editaci fotografií. Díky PhotoFiltru můžete vytvářet různé efekty pomocí až stovky filtrů, vkládat texty, rozmazávat, ostřit, importovat, slepovat fotky dohromady, převádět barevné obrázky na černobílé, vytvářet náhledy na obrázky pomocí filtrů a mnoho dalšího. PhotoFiltre navíc podporuje většinu obrazových formátů (.bmp, .bmp/rle, .gif, .jpeg, .png, .targa, .tiff, .ico,). Velkou výhodou je i český návod.

 
Doufám,že se Vám stránky budou libit a opět zavýtáte prozkoumat co je nového.