Computer

Něco málo o pčítačích této generace a generace před 15 ti lety

Novinky

Novinky
Je tu nová sekce
ve které můžete stáhnout
nejnovější
ovladače grafik
ATI Radeon,
a Ge Force
Dále je tu sekce download
ve které je spousty
utilit a menších prográmků

ICQ 281-143-637

Počasí

Vyhledávač

S e z n a m
napiš slovo a zmačkni ENTR!!

Vaše IP Adresa

RSS

RSS

Z diskuze...

Testery

quick test.EXE, (292.36kB)

Tester pc a informace

Program zobrazuje detailní informace o vešekrém zařízení v PC. Některé testy mohou zabrat trochu více času. Grafické rozraní programu není nijak skvělé, aby program mohl běžet i na pomalých PC.

grafický benchmark.gif, (13.76kB)

Grafický benchmark

D3DRightMark je nezávislý, nekomerční, opensourceový a hlavně skvělý benchmark pro grafické karty. Tento benchmark je zaměřen na rozpoznání kvality grafické karty a řekne vám jak natom vaše grafická karta je. Dozvíte se, jestli bude lepší zainvestovat do nové a tu stávající ,,píchnout" do kalkulačky, nebo jestli máte grafickou kartu, která zvládne všechno.

monitor test.zip, (158.52kB)

Otestuje monitor

Monitor Test je program, pomocí kterého prověříte vlastnosti vašeho CRT nebo LCD monitoru. Pomůže vám zjistit chyby geometrie, konvergence, odhalí slabý zdroj vysokého napětí, vadné pixely a mnoho dalšího. Ovládání programu je jednoduché a program vás krok za krokem provede testy a poradí vám, jak zjistit vlastnosti vašeho monitoru.

memtest 86.zip, (43.97kB)

Test paměti

Memtest86+ je program který pomocí speciálních algoritmů, které detailně prověří čtení a zápis a odhalí tak případné vady modulu. Kromě testování samotné paměti umí rozpoznat problémy v komunikaci paměti a sběrnice a vyrovnávací paměti.

aida32.exe, (3.37MB)

Tester

Vedle zobrazení základních informací o hardwaru a softwaru počítače nabízí AIDA32 i diagnostický modul a možnost spuštění srovnávacích testů. Diagnostický modul je použit k nalezení možných problémů v systému a benchmarky ohodnotí výkonnost vašeho počítače. Aplikace obsahuje rozsáhlou databázi hardwaru. Výstupy je možno tisknout či exportovat do různých formátů jako je například HTML či XML.

p95v2414.exe, (1.06MB)

Test sestavy

Srovnávací test výkonu procesoru založený na hledání prvočísel. Jde o hrubý test výkonu vašeho v základních operacích. v základních operacích.

 
Doufám,že se Vám stránky budou libit a opět zavýtáte prozkoumat co je nového.