Computer

Něco málo o pčítačích této generace a generace před 15 ti lety

Novinky

Novinky
Je tu nová sekce
ve které můžete stáhnout
nejnovější
ovladače grafik
ATI Radeon,
a Ge Force
Dále je tu sekce download
ve které je spousty
utilit a menších prográmků

ICQ 281-143-637

Počasí

Vyhledávač

S e z n a m
napiš slovo a zmačkni ENTR!!

Vaše IP Adresa

RSS

RSS

Z diskuze...

Stahování

DAP.exe, (5.77MB)

Zrychlení downloadu

Download Accelerator Plus je nástroj užívaný spolu s prohlížeči MS Internet Explorer, Netscape nebo Opera, který významným způsob urychluje stahování souborů z internetu. Nejedná se o klasicý download manažer, protože program se zaintegruje do prohlížeče a funguje vrámci tohto systému.

Posledni komentare
07.06.2012 19:50:33: casually crowd surfing to meet raul reynolds kursy windsurfingu
save 2 pc.exe, (2.36MB)

You tube

Stále větší obliba serverů s nepřeberným množstvím videí sebou nese nutnost kvalitního programu, který umožní ukládání původních flashových videí (FLV) z video serveru do počítače v některém ze standardních formátů.

flash get.exe, (5.37MB)

Zvýšení rychlosti uploadu

FlashGet zvyšuje rychlost stahování souborů z internetu. Stahovaný soubor si prostě rozporcuje na spoustu malých částí, které jsou potom stahovány současně. Program umožňuje plánovat stahování dopředu na jeden stanovený termín. Dále nabízí funkci, která automaticky shodí připojení k internetu po dokončení downloadu. Dnes již téměř standard u programů tohoto typu.

adstahovac.exe, (1022.32kB)

Rychlejší stahování

Zrychluje stahování z Internetu pomocí simulace více připojení na jeden soubor Vícenásobným připojením na jeden soubor program maximálně vytíží linku a soubor se tak může stáhnout mnohem rychleji. V některých případech dochází až ke 300 procentnímu zrychlení oproti standardnímu stahovaní pomocí prohlížeče.

sdc221.7z, (4.15MB)

Segmentové stahování

StrongDC++ je program pro sdílení souborů v síti Direct Connect. Jedná se o modifikaci programu DC++ . Pomocí tohoto programu se uživatel připojí na server p2p sítě a může komunikovat a měnit dokumenty s ostatními připojenými klienty. Mezi hlavní výhody StrongDC++ patří například bezpečné segmentové stahování (stahuje jeden soubor od více uživatelů najednou bez poškození).Program rozbalíte nejlépe 7-Zip.

 
Doufám,že se Vám stránky budou libit a opět zavýtáte prozkoumat co je nového.