Computer

Něco málo o pčítačích této generace a generace před 15 ti lety

Novinky

Novinky
Je tu nová sekce
ve které můžete stáhnout
nejnovější
ovladače grafik
ATI Radeon,
a Ge Force
Dále je tu sekce download
ve které je spousty
utilit a menších prográmků

ICQ 281-143-637

Počasí

Vyhledávač

S e z n a m
napiš slovo a zmačkni ENTR!!

Vaše IP Adresa

RSS

RSS

Z diskuze...

Hlídání systému

poppy for.EXE, (412.66kB)

Emailový notifikátor

I majitelé starších operačních systémů (Windows 95, 98, NT a 2000) mohou mít na svém počítači notifikátor (hlídač) nových příchozích zpráv pro POP3 emailové účty. Program sídlí v system tray oblasti (oblast vpravo dole vedle hodin) a upozorní vás na každý nový email zvukovou zprávou a textovým pop-up oknem, nabízí možnost mazání zpráv z POP3 serveru a řadu dalších vlastností.

wasp guard.zip, (3.61MB)

Hlídání vašeho PC

V tomto software pouze zadáte, co by se nemělo na PC odehrávat, provedete minimální nutná nastavení, a o víc se starat nemusíte. V případě že bude na PC spuštěno cokoli, co není žádoucí, Wasp Guard vás bude okamžitě informovat emailem, nebo SMS zprávou, kterou zcela zdarma obdržíte na váš mobilní telefon.

start uo agent.exe, (427.91kB)

Monitorování spouštění vašeho počítače

Aplikace monitoruje spouštění vašeho počítače a podává vám o něm zprávy. Potřebujete vědět, zda je váš počítač v práci opravdu vypnut, učí-li se vaše děti místo hraní her?

 

PCAlert4.exe, (2.45MB)

Hlídání systému

PC Alert je soubor několika detekčních programů, které jako celek mají zabránit k případnému poškození PC. Najdete tu tepelné senzory pro váš CPU nebo základní desku, také detektory otáček chladičů a podobě. Celkově se jedná o standardní program tohoto druhu, ovšem se zaměřením na základní desky firmy Microstar

 
Doufám,že se Vám stránky budou libit a opět zavýtáte prozkoumat co je nového.